تبلیغات
بیولوﮊی - جن پتس
بیولوﮊی
- اطلبو ا العلم من المهد الی اللحد. ( زگهواره تا گور دانش بجوی)

جن پتس چیست ؟
 


 


یک موجود زنده که توسط دی ان ای هایی ترکیبی از حیوان و انسان و علم مهندسی بیو ایجاد و ساخته شده

شرکت بیو جنیکا در استرالیا عروسک های جاندار موسوم به جن پتس را به کمک علم مهندسی ژنتیک ( دستکاری مولکولهای دی ان ای ) به مرحله تولید رسانیده است. (ژن برگرفته از ژنتیک و پت یعنی حیوان اهلی) .این موجود ترکیبی از ژنهای خرگوش شامپانیزه و خوک بوده و با استفاده از القای خواب زمستانی در جعبه نگهداری می شود این جعبه ضربان قلب و میزان تازگی آنها را نشان می دهد در حال حاضر مراحل ثبت و اهدای حق نمایندگی فروش در جهان را می گذراند و به زودی فروش انبوه محصول در فروشگاههای زنجیره ای آغاز خواهد شد .این موجود زنده طوری ساخته می شود که حرکات محدودش مثل یک نوزاد و خورد و خوراکش کم است . قدش حدود 20 سانتی متر و قطرش 7 سانتی متر است و جثه اش رشد نمی کند

 این کمپانی این محصول را تولید کرده تا جای عروسک و یا حیوانات خانگی را در منازل بگیرد و مشکلات حیوانات را نداشته باشد . همونطور که در این عکس مشاهده میکنید قسمت بالا سمت راست ، توسط یک سیستم ساده ضربان قلب جن پتس طی مدت زمانیکه در خواب زمستانی است را نشان میدهد و قسمت سمت چپ پایین چند تا چراق وضعیت سلامتی این موجود عجیب را کنترل و نشان میدهد. 

شرکت سازنده اعلام کرده است که جن پتس مثل سایر حیوانات دارای عضله استخوان و خون است و اگر قسمتی از آن بریده شود خونریزی می کند و در صورت عدم مداوا و رسیدگی جان خواهد داد .این موجود در بسته های پلاستیکی به بازار عرضه خواهد شد و پلاستیک دارای منفذهایی جهت تنفس می باشد و بسته ها دارای ضربان قلب حیوان چراغ ال ای دی که درجه تازگی (زمان ساخت) موجود را نشان می دهد و لوله تغذیه ویژه می باشد این محصول در دو رنج عمری یکی طول عمر 1 ساله و دیگری 3 ساله و در 7 مدل رنگ قرمز (پهلوان) رنگ نارنجی(ماجراجو) رنگ زرد (شاد) رنگ سبز(آرام) رنگ آبی(متین ) و رنگ بنفش(رویایی) و در7 شخصیت باهوش اجتماعی مودب و ... تولید گردیده و 20 دقیقه بعد از خارج شدن از بسته چشمهای خود را باز و کم کم بیدار و زندگی را شروع می کند

جن‌پتس :: Genpets

Gen= Genetic همون علم ژنتیکه / Pet= حیوان اهلی و دست آموز خانگی

این موجود زنده طوری ساخته شده که حرکات محدودی مانند یک نوزاد داشته باشد به گونه‌ای که مدفوع بسیار مختصر داشته باشد و به غذای کمی هم احتیاج دارد. کاملاً درد را احساس می‌کند ولی نمیتواند اصوات بلند تولید کند


شرکت جن‌پتس (‪ (genpets‬: اقدام به تولید انبوه “حیوان ژنتیکی” که در طبیعت وجود ندارد، جهت فروش در فروشگاه ها کرده است

  ——خبر زیر واقعیت ندارد و یک مسئله تخیلی یک شایعه ، شوخی فریب آمیز یا شاید یک هشدار است . احتمالا بشر تکنولوژی و دانشی این عمل را  حدود ۱۵۰ سال بعد به دست می آورد.بنا به محاسباتی که در بیوفیزیک محاسباتی انجام شده است، ما تازه در اواسط قرن بیست و دوم قادر خواهیم بود به دانشی جزء به جزء از DNA دسترسی پیدا کنیم که امکان تولید این گونه موجودات را فراهم آورد. اطلاعات و دانش ما نسبت به ابر مولکول DNA و نیز هزاران مولکول پیچیدة دیگر در هستة سلول، در قیاس با دانشی که بتواند به ما امکان انجام پروژه‌هایی نظیر Genpets را بدهد، به غایت اندک و ناچیز است.

———-

شرکت bio-genica ، اقدام به تولید انبوه حیوانات ژنتیکی به نام جن‌پتس ( ‪ ( genpets‬کرده است که نمونه آنها در طبیعت وجود ندارد. 


 

شرکت bio-genica در استرلیا عروسک‌های جاندار موسوم به (Genpets) را به کمک علم مهندسی ژنتیک به این ترتیب که ترکیبی از ژن‌های خرگوش شامپانزه و خوک با استفاده از القای خواب زمستانی در جعبه نگهداری می‌شود و این جعبه ضربان قلب و میزان تازگی آن را نشان می‌دهد . در سراسر کره خاکی عرضه خواهد کرد.

genpet.jpg

Gen= Genetic که همون علم ژنتیک است  و Pet= حیوان اهلی و دست آموز خانگی این موجود زنده طوری ساخته شده که حرکات محدودی مانند یک نوزاد داشته باشد به گونه‌ای که مدفوع بسیار مختصر داشته باشد و به غذای کمی هم احتیاج دارد.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز  قد آن حدود ۲۰سانتیمتر و قطرش ۷ سانتیمتر است و جثه آن از این بزرگ‌تر نمیشود کاملاً درد را احساس می‌کند ولی نمیتواند اصوات بلند تولید کند دارای خون عضله و استخوان است و پس از خروج از جعبه ظرف ۲۰ دقیقه بیدار شده و چشم‌هایش را باز می‌کند.

شرکت جن‌پتس ( ‪ ( genpets‬،موجودی ساخته که کاملاً درد را احساس می‌کند ولی نمیتواند جیغ بکشد! این موجود زنده در حالت خواب زمستانی در بسته‌بندی‌های مخصوص در فروشگاه‌های این شرکت عرضه می‌شود.

genpet-۱۱۱۱۱۱۱۱۱.jpg

حیوان خانگی ساخته شده در شرکت جن‌پتس مانند دیگر حیوانات دچار درد و رنج می‌شود اما به گونه‌ای ساخته شده که هنگام درد، سر و صدای زیادی نمی‌کند.

عمر این حیوان یک تا سه سال است و پس از خروج از بسته بندی و برخاستن از خواب زمستانی به سرعت با انسان و کودکان انس می‌گیرد.

این شرکت اعلام کرده است که به زودی فروش انبوه محصول خود را در قفسه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نمایندگی‌های خود آغاز می‌کند و اکنون در حال ثبت و اهدای حق نمایندگی فروش است.

این شرکت با استفاده از دستاوردهای مهندسی ژنتیک، بااصلاح و دستکاری مولکول‌های دی‌ان‌آ (‪ (DNA‬که حاوی اطلاعات زیستی جانداران است اقدام به تولید انبوه و فروش پستانداران زنده کرده است.

بسته‌بندی‌ها دارای نشانگر ضربان قلب حیوان، چراغ ال‌ایی‌دی (‪ (LED که درجه تازگی حیوان را نشان می‌دهد و لوله ویژه تغذیه است.

شرکت سازنده این حیوانات اعلام کرده است که آنها مانند دیگر حیوانات، دارای عضله، استخوان و خون هستند و اگر قسمتی از بدن آنها بریده شود، خونریزی می‌کنند و در صورت عدم مراقبت جان خواهند باخت.

genpet-۴۴۴۴۴۴۴.jpg

دی‌ان‌ای این حیوانات بر اساس فن‌آوری میکرواینجکشن تخم (‪Zygote Micro‬ ‪ (Injection‬ تهیه شده است. این فن‌آوری در سال ‪ ۱۹۹۷‬بوجود آمده است و در سال ‪ ۲۰۰۳‬ از آن برای تلفیق دی‌ان‌آی انسان و خرگوش با موفقیت استفاده شد. 

اقدام شرکت جن‌پتس دغدغه فیلسوفان و حامیان حقوق انسان و حیوانات را بار دیگر گوشزد می‌کند 
و بیم زندگی در جهانی مانند “جزیره دکتر مونرو” را به ذهن متبادر می‌کند.

در جزیره دکتر مونرو که یک داستان تخیلی مربوط به چند دهه پیش است، حیواناتی زندگی می‌کنند که نیمی انسان و نیمی حیوان‌اند.

به نظر می‌رسد با عرضه انبوه این حیوانات خانگی، که برخی خصوصیات عروسک‌ها را نیز دارا هستند، نسلی از کودکان پرورش می‌یابند که تفکر متفاوتی در مورد حیات، سر منشا و ماهیت آن در ذهن خواهند داشت و به این ترتیب نگاه آنان به زندگی و فرهنگ زیستی آنان دگرگون خواهد شد.

یک موجود زنده که توسط دی ان ای هایی ترکیبی از حیوان و انسان و علم مهندسی بیو ایجاد و ساخته شده .

میدونم که تعجب کردید و هزار تا سوال براتون اینجا شد ،خوب تصمیم دارم به یک سری از سوالها که برای خودم هم اولش ایجاد شد و جوابش و با تحقیق گرفتم ، پاسخ بدم .

آیا جن پتس زنده است و نفس میکشد ؟

بله جن پتس زنده است و نفس میکشد ، عضله و خون دارد ولی با القاء خواب زمستانی به این حالت

در پلاستیک قرار گرفته است . در عین حال در همین حالت هم کاملا زنده است و از سوراخهایی که بر روی پلاستیک قرار دارد تنفس میکند.

آیا جن پتس چشم هایش را باز میکند ؟
بله ! حدود بیست دقیقه بعد از اینکه بسته را باز کردید ، جن پتس کم کم بیدار میشود و زندگی خود را شروع میکند .

*آیا جن پتس احساسات دارد و چه نوع موجودی است ؟
بله ، جن پتس با تغییراتی که در دی ان ای آن ایجاد شده در هفت شخصیت یا کارکتر وارد بازار خواهد شد ، و شما میتوانید بنا به علاقه تان ، جن پتس باهوش، کم حرف ،شیطون ، مودب و یا اجتماعی را خریداری کنید.

_genpet_۳۳۳۳۳۳۳.jpg

*آیا جن پتس رشد میکند ؟ چند سال عمر میکند؟
جن پتس رشد کامل خود را داخل بسته انجام میدهد و میزان عمرش بسته به نوع آن از یک تا سه سال متفاوت است .
این محصول در دو مدل یکی با طول عمر یک سال و دیگری با طول عمر سه سال و در هفت مدل پهلوان(قرمز) ماجراجو (نارنجی) شاد (زرد) آرام (سبز) متین (آبی) روحانی و رویایی(بنفش)ساخته شده‌است.

خوب بعد سوال و جواب ها ، جالبه براتون هم بگم که این کمپانی این محصول را تولید کرده تا جای عروسک و یا حیوانات خانگی را در منازل بگیرد و مشکلات حیوانات را نداشته باشد 

genpet۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷.jpg
 

قسمت بالا سمت راست ، توسط یک سیستم ساده ضربان قلب جن پتس طی مدت زمانیکه در خواب زمستانی است را نشان میدهد و قسمت سمت چپ پایین چند تا چراغ وضعیت سلامتی این موجود عجیب را کنترل و نشان میدهد .

نوع مطلب : ژنتیک، اناتومی بدن، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سه شنبه 1 فروردین 1391
یکشنبه 27 مرداد 1398 04:42 ب.ظ
Everything typed made a lot of sense. However, what about this?
what if you added a little content? I am not suggesting
your content isn't good, however suppose you added a headline
that grabbed folk's attention? I mean بیولوﮊی - جن پتس is a little boring.
You could look at Yahoo's home page and note how they create article headlines to
grab people interested. You might add a related video or a picture or two to grab readers
excited about what you've got to say. Just my opinion,
it might bring your blog a little livelier.
شنبه 5 مرداد 1398 10:12 ب.ظ
I love what you guys tend to be up too. Such
clever work and exposure! Keep up the wonderful works guys I've added you guys to my blogroll.
دوشنبه 31 تیر 1398 05:18 ق.ظ
Hi there, this weekend is good for me, as this time i am reading this enormous educational post
here at my house.
یکشنبه 2 تیر 1398 05:31 ب.ظ
Hello, just wanted to tell you, I loved this blog post.
It was helpful. Keep on posting!
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 11:32 ق.ظ
Appreciating the hard work you put into your website and in depth information you provide.
It's good to come across a blog every once in a while
that isn't the same outdated rehashed information. Great
read! I've saved your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account.
جمعه 20 اردیبهشت 1398 06:47 ب.ظ
Someone essentially assist to make severely posts I might state.
This is the first time I frequented your web page and to this point?
I amazed with the research you made to make this actual submit amazing.
Excellent process!
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 09:59 ق.ظ
erectile lump http://viagralim.us erectile lump !
Hey there! This is kind of off topic but I need some help from an established blog. Is it very hard to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick. I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where to begin. Do you have any tips or suggestions? With thanks
دوشنبه 27 شهریور 1396 10:06 ب.ظ
If some one desires to be updated with latest technologies afterward he must be visit this web page and be up to date
every day.
یکشنبه 15 مرداد 1396 06:41 ب.ظ
Very good post. I'm dealing with a few of these issues
as well..
یکشنبه 15 مرداد 1396 11:30 ق.ظ
Thanks designed for sharing such a fastidious thought,
paragraph is fastidious, thats why i have read it entirely
جمعه 13 مرداد 1396 03:49 ب.ظ
Right here is the right blog for everyone who wishes to find out about this topic.
You understand a whole lot its almost hard to argue with you (not that
I really would want to…HaHa). You certainly put a new spin on a topic that's been discussed for many years.
Wonderful stuff, just wonderful!
شنبه 7 مرداد 1396 11:18 ق.ظ
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time
a comment is added I get several e-mails with the same comment.
Is there any way you can remove me from that service?

Thank you!
دوشنبه 5 تیر 1396 02:15 ق.ظ
ریشه از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین در آیا واقعا نشستن خوب با
من پس از برخی از زمان. جایی درون پاراگراف شما در
واقع قادر به من مؤمن متاسفانه فقط برای while.
من هنوز مشکل خود را با فراز
در منطق و شما ممکن است را سادگی به کمک
پر کسانی که شکاف. اگر شما که می توانید انجام من
را مطمئنا بود مجذوب.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 01:59 ب.ظ
Good day! This is my first visit to your blog! We are a
team of volunteers and starting a new project in a community
in the same niche. Your blog provided us beneficial information to work
on. You have done a outstanding job!
چهارشنبه 23 فروردین 1396 09:35 ق.ظ
Fastidious answers in return of this query with real
arguments and describing everything on the topic of that.
سه شنبه 22 فروردین 1396 10:03 ب.ظ
Hey there excellent blog! Does running a blog like this take a great deal
of work? I've absolutely no understanding of coding however I had
been hoping to start my own blog in the near future.
Anyway, should you have any ideas or techniques for new
blog owners please share. I understand this is off topic but I simply needed to ask.
Cheers!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ
در صورت آنلاین بودن بر روی تصویر کلیک کنید
ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیر وبلاگ : pedram hakhami
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای بیولوﮊی محفوظ است